Çankaya Nakliyat

Çankaya nakliyat firmaları
Çankaya Nakliyat Firmaları
Ocak 2, 2021
Çayyolu nakliyat
Çayyolu Nakliyat
Ocak 5, 2021

Çankaya Nakliyat

Çankaya nakliyat

Çankaya nakliyat

Çankaya nakliyat hizmeti veren bir firma olarak hem ev taşımacılığında hem de ofis taşımacılığında müşterilerimize karşı olan sorumluluğumuzun bilincinde hareket etmekteyiz. Damla Nakliyat olarak en ekonomik fiyatlar ile en kaliteli nakliye hizmetini verebilmeyi amaçlamaktayız. Çankaya nakliye şirketi arayışında olan müşterilerimize geniş araç filomuz, gelişmiş ekipmanlarımız ve tecrübeli çalışan kadromuz ile eşyaların sayısı ya da büyüklüğü konusunda ayrım yapmadan eşit kalitede hizmet vermekteyiz.

Çankaya  Nakliyat Firması

Çankaya eşya paketleme hizmetimiz ile eşyaların nakliye esnasında zarar görmesinin önüne geçmekteyiz. Eşya paketlemenin doğru teknikler ve ambalajlar ile yapılmaması durumunda; eşyalar taşınırken paketlerinin çözülmesi ve yırtılması gibi durumlar meydana gelebilmektedir. Bu da eşyaların büyük hasarlar almasına neden olabilmektedir. Ancak müşteri memnuniyeti odaklı bir firma olarak hem eşya paketlemekle ile uğraşmak istemeyenlere hem de hangi eşyayı hangi teknik ile paketlemesi gerektiğini bilmeyenlere bu hizmeti sunmaktayız. Çankaya nakliyat firması olarak eşyalar için gerekli olan ambalajları ve paketleme esnasında eşyaların demontesi sırasında kullanılacak olan ekipmanları kendimiz getirmekteyiz. Müşterilerimizin herhangi bir malzeme ya da ekipman harcaması olmamaktadır.

Çankaya Asansörlü Nakliyat

Çankaya nakliyat olarak her daim hizmet kalitemizi iyileştirmeye çalışmaktayız ve bunu yaparken de çağın gerekliliklerine uygun ekipmanlar ve araçlar kullanmaktayız. Ayrıca başarılı ve hasarsız bir nakliye hizmeti ancak nakliye şartlarına göre şekillenen hizmetler ile sağlanabilmektedir. Çankaya asansörlü nakliyat hizmetimizi özellikle yüksek katlı ve dar merdivenli binalarda oturan müşterilerimize vermekteyiz ve eşyalarının en kısa süre içerisinde sıfır hasar ile binalarından çıkartılmasını sağlamaktayız. Nakliye sürecinde kullanacağımız araçları, müşterilerimizin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda belirlemekteyiz.

Çankaya Sigortalı Nakliyat

Şehirler arası nakliyatta eşyalar araç içerisinde oldukça uzun süre kaldıkları için dikkat edilmesi gereken noktalar çok daha fazla sayıdadır. Ancak Çankaya nakliyat hizmeti veren bir firma olarak hatalı yerleştirme ve hatalı sürüş gibi durumlardan doğabilecek hasarların risklerini sıfırlamaktayız. Damla Nakliyat olarak uzak mesafe taşınacak olan eşyaların hasar almaması için gerekli önlemleri buna göre almaktayız. Bu süreçte eşyaların beklenmedik sebeplerden dolayı hasar alması halinde de müşterilerimizi mağdur etmemekteyiz. Çankaya sigortalı nakliyat hizmetimizden faydalanmaları durumunda, sigortalanmış olan eşyalarının değerine bakılmaksızın hasarını firmamız üstlenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir