Çubuk Evden Eve Nakliyat – 0532 135 77 18

Altındağ Evden Eve Nakliyat – 0532 135 77 18
Eylül 2, 2018
Bala Evden Eve Nakliyat – 0532 135 77 18
Eylül 6, 2018

Çubuk Evden Eve Nakliyat – 0532 135 77 18

Çubuk Evden Eve Nakliyat

Günümüzde her sektörde olduğu gibi nakliyat sektöründe de gelişmeler olmuş ve Çubuk evden eve nakliyat için özel hizmet verilmeye başlanmıştır. Taşınma ihtiyacı olan kişileri bu olayın stresinden kurtaran firmamız ise verdiği kaliteli hizmet ile müşterilerinin sorun yaşamadıkları bir taşınma olayı gerçekleştirmelerini sağlamaktadır. Damla nakliyat olarak müşterilerimizin bütçelerini zorlamayacak fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. Asla eşyalarınızı görmeden tahmini fiyat vermeyerek sonradan çıkacak maliyetlerden sizleri korumaktayız. Taşınmanın son derece ciddi bir iş olduğunu biliyor bunun için işinde uzman olan geniş bir kadro ile hizmet veriyoruz.

Çubuk Asansörlü Nakliyat

Şehirlerin artan nüfusları ile çok katlı binalar yapılmakta ve taşınma sırasında taşınacak kişi ile bina yöneticisi arasında asansör kullanımına izin verilememesi nedeniyle gergin anlar yaşanmaktadır. Damla nakliyat olarak bizi tercih eden kişilerin bu sorunu yaşamasını Çubuk asansörlü nakliyat yaparak önlüyoruz. Son teknolojiye sahip asansörlerimiz ile bina asansörü ve merdiveni kullanılmadan eşyalarınızı taşıyoruz. Modern asansörlerimizle en yüksek binalardan taşınacak kişilere hizmet veriyoruz. Çubuk ve Ankara ilinin tüm ilçelerine hizmet veriyor şehir dışına taşınması gereken kişilerin yaşadığı strese son veriyor en kısa sürede sizlerle birlikte yapacağımız plana uyarak evden eve nakliyat işini yapıyoruz. Araçlarımızın ve sürücülerimizin bütün belgelerinin tam olması ile trafikte bir sorun yaşanmamasını sağlıyoruz.

Çubuk Sigortalı Nakliyat

Pek çok konuda olduğu gibi evden eve nakliyat sırasında da sigortanın önemli olduğunu biliyor ve Çubuk sigortalı nakliyat yapıyoruz. Eşyalarınızın gerçek değerinde sigortalanması için uzman ekibimiz evinize ya da ofisinize gelerek ekspertiz yapıyor ve eşyalarınız araçlarımıza yüklenmeden önce kesinlikle sigortaları yapılmış oluyor. Damla nakliyat olarak eşyalarınızın zarar görmemesi için gerekli tüm önlemleri alıyoruz. Bunlar arasında kaliteli ambalaj malzemeleri ve doğru teknik ile eşyalarınızın paketlenmesi bulunmaktadır. Ekstra önlem olarak sarsıntı, sürtünme ya da düşme gibi durumlarda zarar görmemesi için araçlarımızın içlerini süngerler kaplıyoruz. Evden eve nakliyat gibi ciddi bir işi işinin uzmanı olan kadromuz ile yaparak müşterilerimizi en kısa sürede taşınma stresinden kurtarıyor Ankara ilçeleri ve tüm Türkiye’ye hizmet veriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir