Pursaklar Evden Eve Nakliyat – 0532 135 77 18

Sincan Evden Eve Nakliyat – 0532 135 77 18
Eylül 14, 2018
Polatlı Evden Eve Nakliyat – 0532 135 77 18
Eylül 14, 2018

Pursaklar Evden Eve Nakliyat – 0532 135 77 18

Pursaklar Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyatta günümüzde artık profesyonel firmalar tarafından yapılarak kişilerin taşınma stresinin en aza inmesi sağlanmaktadır. Damla nakliyat olarak sektörün köklü bir firması olarak müşterilerimizin yanında kaliteli hizmetimiz ile yer alıyoruz. İşinin uzmanı geniş kadromuz ile Pursaklar ve Ankara ilinin tüm ilçelerine yılın her günü hizmet veriyor taşınmanızın biran önce gerçekleşerek sizlerin stres yaşamanızın önüne geçiyoruz. Pursaklar evden eve nakliyat yaparken eşyalarınızın korunması için öncelikle paketleme olayına önem veriyoruz. Kaliteli özel üretim ambalaj malzemeleri kullanarak, doğru şekilde paketlenmesini sağlıyoruz. Ekibimize bu konuda gerekli eğitimi veriyor ve eşyaların doğru yöntemler ile paketlenmesini sağlıyoruz.

Pursaklar Asansörlü Nakliyat

Ankara evden eve nakliyat sırasında binaların yüksek olması sonucunda eşyaların asansörlerin kullanılmasına izin verilmiyor olması nedeniyle merdivenlerden taşınırken sorunlar yaşanabilmektedir. Damla nakliyat olarak müşterilerimizin sorun yaşamasına izin vermiyor ve son sistem ile Pursaklar asansörlü nakliyat yapıyoruz. Asansör sistemlerimizin son sistem olması ile en yüksek binalardan bile eşyalarınızın sorun yaşanmadan hızla taşınmasını sağlıyoruz. Eşyalarınızın taşınması sırasında kullandığımız araçlarımızı ise sürekli yeniliyor araçlarımızın ve sürücülerimizin tüm belgelerinin tam olmasına önem veriyoruz. Araçların içini süngerle kaplıyor bu şekilde özel yöntemler ile paketlenmesi sonrasında bu içi süngerli araçlar ile zarar görmeden taşınmasını sağlıyoruz. Şehir dışına taşınmanız gerektiğinde kaliteli hizmet alabilmeniz için tüm Türkiye’ye hizmet veriyor Ankara ve ilçelerinden hiçbir noktaya uzak demeden eşyalarınızın nakliyatını yapıyoruz.

Pursaklar Nakliyat Firmaları

Taşınma sırasında sorun yaşanmaması için Pursaklar nakliyat firmaları arasından doğru seçim yapılması çok önemlidir. Damla nakliyat olarak firmamızı tercih etmeniz halinde kaliteli hizmetimizden memnun kalacaksınız. İşini ciddiyetle yapan bir firma olarak sigortaya önem veriyor uzman ekibimiz ile evinize gelerek eşyalarınızı yerinde inceliyor ve gerçek fiyatı ile sigortalı nakliyat yapıyoruz. Telefonda fiyat vermiyor ancak eşyalarınızı gördükten sonra fiyat teklifimizi hazırladıktan sonra firmamızı tercih etmeniz ile birlikte size uygun olacak şekilde evden eve nakliyat için planımızı yapıyor ve taşınmanızı sağlıyoruz. Müşterilerimizin güvenini hak ettiğimizi de gün geçtikçe genişleyen müşteri portföyümüz ortaya koymaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir