Depolama

DEPOLAMA HİZMETİ

Ankara Depolama
Nakliyat aşamalarında en hassas konulardan biri olan depolama doğru şartlar ile doğru yerde ve doğru zaman da bir ürünü koruma altına almak anlamına gelmektedir. Depolama hassas bir teraziye sahip olan hassas bir konudur. Depolayacağınız malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Özellikle gıda ürünü depoluyorsanız şartlar ona uygun olmalıdır. Yahut ev eşyası depolamalarında şartlar farklı olacaktır. Nakliye işlemi başlamadan bir gün öncesinde ürünler belirlenir depolanacak olan ürünler ayarlatılır. Uygun kategorideki uygun ürünler eşleştirilerek gerekli ve ilgili depolama alanına eklenmektedir. Bu şekilde detaylı olarak yürütülmektedir çalışmalarımız.

Ankara Uygun Depolama 

Fiyatlandırma yapılması için öncelikle eksperlerimizin sizin tarafınıza ulaşıp ürünün en boy olarak ölçülerini alması gerekmektedir. Ayrıca alınan bu ölçüler ile depolama alanı ayarlanacaktır ve fiyatlandırma uygun şartlarda müşteriye sunulmaktadır. Firmamız uygun fiyat olanakları ile işini kaliteli ve güvenceli yapan bir firmadır. Uzmanlarımız tarafından detaylı olarak incelenen ürünler hiçbir ıkıntı yaşanmaması için sözleşme ile sigortalanmaktadır. Sigortalanan ürüne herhangi bir zarar geldiği takdirde ürün maddi karşılığı müşteriye verilmektedir. Damla nakliyat olarak başarı ilkelerimiz arasında en önemli önceliğimiz müşteri memnuniyeti olduğundan ötürü her türlü durumda müşterilerimiz mağdur etmemeye özen göstermekteyiz.

Ankara Depolama Fiyatları

Firmamız ile yapacağınız anlaşmada genel olarak eşyaları paketleme taşıma ve yerleştirme üzerine bir anlaşma söz konusu ise firmamız öncelikle ölçüleri alarak uygun paketleme seçenekleri ile özenle ürünleriniz tek tek paketlemektedir. Daha sonra paketlenen bu ürünler uzman taşımacılarımız tarafından alınarak teknolojinin son ve güncel araç filolarına yüklenmektedir. Yüklenen bu ürünler, hızlı ve güvenilir bir şekilde yeni mekanlarına doğru yola çıkmaktadırlar. İlgili kişiler tarafından gelinen yerde nakledilen ürünlerde hiçbir hasar çıkmaması takdirde müşteri memnuniyetimizi arkamıza alarak başarılara doğru adım adım ilerliyoruz. Lakin taşıma sırasında herhangi bir kırılma söz konusu olursa yapılan sözleşme gereğince kurumumuz ürünün hesaplamasını yaparak maddi karşılığını ödemek ile yükümlüdür. Her konuda başarıyı takip eden firmamız müşterilerinin memnuniyeti ile bugünlere gelmiş ve gelişmiş bir firmadır. Uygun fiyat seçeneklerimizden haberdar olmak için, güvenilir ankara depolama ve nakliyat işlemi için, hızlı ve etkili bir taşıma işlemi için bizimle irtibata geçebilir. Sitemizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz.