Nakliyat Ambalajlama

NAKLİYAT AMBALAJLAMA

Taşınma süreci etkin olarak en meşakkatli süreçtir. Birbirinden ağır mobilyalar, ekstra vazolar, çerçeveler, mutfak aletleri her birinin tek tek toparlanması ve paketlenmesi oldukça uzun ve zorlu bir süreç. Sizin paketleme tarzınız ile hareket eden bir firma soncunda eşyalarınız kırılabilir ve zarar görebilir. Oysaki paketleme ve ambalajlama gerçekten önem isteyen bir alandır ve tüm detayı ile incelenmesi gerekmektedir. Doğru paketlemeyi doğru ürü için yaptığınız da hiçbir sıkıntı yaşanmayacaktır. Uzman ekibimiz sizler içinden iyi paketleme ve ambalajlama işlemini gerçekleştirmektedir. Güvenilir ellerde olan ürünleriniz sağlam bir şekilde yeni yuvanızda yerini alacaktır. Herhangi bir sıkıntı olduğu takdirde sigortalı olan ürünününüz maddi karışlığı ödenerek zararınız karşılanacaktır.

Güvenli Eşya Taşıma İpuçları

Eğer köşeli bir ürününüz var ise masa olabilir yahut farklı bir ürün bu durumlarda köşelerinin hasar görmemiş için köşe koruyucu süngerle kullanılmaktadır. Eğer küçük parçalarınız var ise bu parçalar karton koliler içerisine düzenli olarak pay edildikten sonra bantla bantlanmaktadır. Çok amaçlı olan taşıma torbaları da kalın giyecekleriniz için güvenli bir ortam sunmaktadır. Taşınırken ağır cisimlerin arasında yumuşak cisimler yerleştirilerek hasarı en aza indirmeye çalışılmaktadır. Etiketleme işlemi etiketleme işlemi sırasında düzgün v açıklayıcı olan yazılar ürünlerinize daha kolay ulaşmanızı sağlayacaktır. Misal mutfak gereçleri olan bir kutu içeriğine salon yazısı yazarsanız sıkıntılı bir taşınma gerçekleşir. Daha özenli bir çalışma gerçekleştirmelisiniz. Güvenli taşıma için firmamız ile yapılan anlaşmalarda size uygun araçlar ayarlatılarak uygun bir şekilde eşyalarınız yerleştirilmektedir. Yerleşen eşyalarınız kaliteli bir şekilde güvenle yeni evinizde yarını almaktadır.

Nakliyat Eşyası Paketleme

Nakliye işlemi sırasında en önemli ve detay nokta eşyaların paketlenme sürecidir. Bu süreçte detaylı olarak ve etkili bir çalışma yürütülmesi gerekmektedir. Paketleme konusunda özellikle detaya önem veren firmamız sizler için 1. Kalitede paketleme ürünleri kullanarak sizlerin memnuniyetini sağlamaya çalışmaktadır. Paketleme ürünlerinde en çok tercih edilen pırpıt poşetler ve kalıplar hem güvenilir hem de başınızı ağrıtmayan bir paketleme işlemi gerçekleştirecektir. Nakliye işlemleriniz için birebirinden farklı seçenek imkanlarımız ile güven ve hızlı teslimat garantili işlemlerimiz gerçekleşmektedir. Paketleme süresinden yerleşim sürecine kadar her alanı planlayan uzman kadromuz sizler için aktif olarak çalışmaktadırlar.