Sigortalı Nakliyat

SİGORTALI NAKLİYAT

Taşınma ve taşıma işlemleri ekstra zahmet ve önem teşkil eden konulardır. Bu konular da sizlerin her zaman yanınızda olacak tecrübeli bir bilgi ve deneyim birikimine ihtiyacınız olacaktır. Bir nakliye işlemine başlamadan önce birçok önlem aldınız ve taşınırken bir sürü sıkıntı ile karşılaştınız. Eşyalarınız kırıldı. Bu tür durumlarda sizin için ekstra güvenlik önlemi alarak taşınmayı sağlayan sigortalı nakliyat hem sizin hem de eşyalarınız için güzel bir uygulamadır. Güvenlik önlemleri ile adında oldukça söz ettiren firmamız profesyonel bir şekilde sigorta desteği oluşturmaya çalışmaktadır. Kaliteli ve alanında öncü olan Damla Nakliyat tamamen uzman kadrosu ile sizlerin eşyalarını sigortalı olarak işleme tabii tutmaktadır.

Güvenli Ankara Nakliyat

En güzel iş olanağını elde ettiniz ve taşınıyorsunuz. Öncelikle hayırlı olsun. Şehir dışı eşya taşımak oldukça zordur hele ki eşyalarınızı sigortalatmayan bir firma ile yola çıktıysanız daha da zor. Eşyalarınıza herhangi bir zarar geldiği takdirde hiçbir şekilde mesuliyet kabul etmeyecekler ve ücret talep edeceklerdir. Böyle bir durum ile karşılaşmamak için sigortalı nakliyat işlemi yapan firmaları tercih etmelisiniz. Alanında öncü olan firmamız eşyalarını gitmeden önce sigortalı nakliyat ile sigortalamaktadır ve yolculuk sorasında hasar oluştuğu takdir de maddi olarak karşılamaktayız. Teknoloji ile birlikte artan satış filolarımız sizler için en uygun olan aracı seçerek daha rahat ve hızlı olarak yeni evinize gitmenize yardımcı olacaktır.

Ankara Sigortalı Eşya Taşıma

Sigortalı nakliyat konusunda genel olarak birçok kişinin bilgisi mevcut değildir. Sigortalama nasıl olmaktadır sorusunun cevabı için taşımadan bir ya da birkaç gün öncesinde uzman arkadaşlarımız evlerinize ziyarete gelerek doküman çıkarmakta ve gidecek olan ürünleri listelemektedirler bu şekilde yapılan sözleşmede yola çıkmadan önce eşyalarınız sigortalanmış olacaktır. Bu sözleşmenin bir diğer kopyası müşteriye verilmektedir. Bu sözleşme ile firmadan kaynaklı bir sıkıntı olduğunda maddi olarak bunu ödemekle yükümlüdür. Damla Nakliyat uzman ve titiz çalışan ekibimiz ile hiçbir sıkıntı yaşamadan nakliye işlemlerinizi başarı ile gerçekleştirmenizi sağlamaktayız. Güvenilir ve hızlı olarak gerçekleşen tüm nakliyelerimiz referanslarımız arasında yerini almaktadır. Uygun fiyat ve etkin işlemlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.