Akyurt Damla Nakliyat – 0532 135 77 18

Kahramankazan Evden Eve Nakliyat – 0532 135 77 18
Aralık 1, 2018
Karapürçek Evden Eve Nakliyat – 0532 135 77 18
Aralık 25, 2018

Akyurt Damla Nakliyat – 0532 135 77 18

Akyurt Evden Eve Nakliyat

Tecrübeli ve teknolojiyi yakından takip eden bir firma olarak evden eve nakliyat konusunda sizlerin yanınızda yer alıyor ve sizleri taşınma stresinden Ankara Akyurt evden eve nakliyat olarak kurtarıyoruz. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile sistemli olarak çalışıyor müşterilerimiz ile yapacağımız görüşmede onlara en uygun olacak şekilde planlama yaparak zaman kaybı yaşanmasını önlüyoruz. Akyurt ilçesinde hizmet veriyor ama Ankara ilinin diğer ilçesinde yaşayan kişilerinde ev, ofis taşınması ihtiyacı olduğunda geniş kadromuz ve son model araç filomuz ile hizmet veriyoruz. Paketleme olayının önemli olduğunu bilerek bu konuda eğitimli personelimiz ile hizmet veriyor her eşyanın cinsine uygun ambalaj malzemesi ve doğru yöntem ile paketleme yapılarak tam bir koruma altına alınmasını sağlıyoruz.

Akyurt Asansörlü Nakliyat

Evden eve nakliyat sırasında eşyaların zarar görmemesi kadar taşınmanın da kısa sürede sonuçlanması gerektiğini biliyor bunun için Akyurt asansörlü nakliyat sistemini kullanıyoruz. Asansör sistemlerimizin modern olması ve geniş bir ekip ile hizmet vermemiz sayesinde artık evden eve nakliyat kısa bir sürede sonuçlanabilmektedir.  Çok yüksek binalar için özel asansör sistemleri kullanarak bu kişilerinde taşınma stresi yaşamasının önüne geçiyoruz. Özel yöntemler ile paketlenerek koruma altına almış olduğumuz eşyalarınızın araç içinde sürtünme, sarsıntı, düşme gibi durumlarda zarar görmemesini sağlamak adına ilave tedbir olarak araçlarımızın içini süngerle kaplıyor yeni model araçlar kullanarak sarsıntıyı da en aza indiriyoruz. Ankara Damla nakliyat olarak araçlarımızın ve sürücülerimizin bütün evraklarının tam olmasına dikkat ediyor ve trafikte sorun yaşanmasını önlüyoruz.

Akyurt Nakliyat Firmaları

Evden eve Akyurt nakliyat firmaları arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken konulardan birisi mutlaka sigortalı taşımacılık yapıyor olmasıdır. Firmamız bu konuya önem vermekte uzman eksper ekibimiz eşyalarınızı gördükten ve gerçek değerleri belirlendikten sonra sigortalı nakliyat yapılmaktadır. Bu şekilde müşterilerimizin içlerinin rahat etmesi sağlanmaktadır. Akyurt ve Ankara ilinin diğer ilçelerinden şehir dışına taşınması gereken kişilerin bizi tercih etmeleri halinde hiçbir noktaya uzak demeden bütçenizi zorlamayacak fiyatlar ile hizmet vermekte sizlere sonradan ilave maliyetler çıkartmamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir