Altındağ Evden Eve Nakliyat – 0532 135 77 18

Akyurt Evden Eve Nakliyat – 0532 135 77 18
Eylül 2, 2018
Çubuk Evden Eve Nakliyat – 0532 135 77 18
Eylül 5, 2018

Altındağ Evden Eve Nakliyat – 0532 135 77 18

Altındağ Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyatın sorun yaşanmadan eşyalarınız zarar görmeden yapılabilmesi için nakliyat firmaları ile çalışmanız doğru bir karar olacaktır. Bu şekilde taşınma stresini minimum ölçüde yaşayacak ve eşyalarınızın zarar görmemesinden de memnun olacaksınız. Elbette bunun olması için Altındağ evden eve nakliyat firmamız ile çalışmalısınız. Sektörün en büyük ve tecrübeli firması olarak müşterilerimizin beklentilerini biliyor ve eşyalarını büyük bir titizlik ile adeta kendi eşyalarımız gibi taşıyoruz. Damla nakliyat olarak geniş bir ekip ile çalışarak müşterilerimizin taşınma stresinin bir an önce bitmesini sağlıyoruz. Planlı yapılan işlerin düzenli olduğunu biliyor ve firmamızı tercih etmeniz halinde size uygun olacak şekilde hazırladığımız plana uyuyor ve sizlerin bu konuda memnun olmanızı sağlıyoruz.

 

Altındağ Evden Eve Nakliyat ve Nakliyat Fiyatları

Taşınma sırasında eşyaların zarar görmemesi için mutlaka doğru ürünler ile doğru şekilde paketlenmesi önemlidir. Bu nedenle Damla nakliyat olarak kaliteli ambalaj malzemeleri kullanıyor ve ayrıca ekibimize de bu konuda gerekli eğitimi veriyoruz. Bu şekilde eşyalarınız doğru şekilde paketleme yapılarak olası düşme, sarsıntı gibi durumlarda zarar görmesini önlüyoruz. Her eşyanın cinsine uygun ambalaj malzemeleri kullanarak onları koruma altına almakla yetinmiyor ayrıca asansör sistemleri kullanarak eşyalarınızı son sistem asansör nakliyat yaparak taşıyoruz. Bu şekilde sizi bina yöneticileri ile karşı karşıya gelme stresinden kurtarıyoruz.

 

Altındağ Sigortalı Nakliyat

Damla nakliyat olarak en çok tercih edilen evden eve nakliyat firması olmayı müşterilerimizin bütçelerini zorlamayacak fiyatlarımız ile de başarıyoruz. Bizimle iletişime geçmeniz halinde asla telefonda fiyat vermiyor eşyalarınızı yerinde görerek fiyat teklifimizi hazırlıyoruz. Bu şekilde anlaştıktan ve nakliyat yapıldıktan sonra ilave maliyetler ile karşılaşmanızın önüne geçiyoruz. Ankara, Altındağ ve diğer ilçelerine verdiğimiz hizmet sırasında eşyalarınızın gerçek değerlerinden sigorta yapılmadan taşınmamasını sağlıyoruz. Sigortalanan eşyalarınız elde olmayan sebepler ile zarar görmesi halinde bu zararınız sigortalı nakliyat sayesinde karşılanacaktır. Ev ve ofis taşınma ihtiyacınız olması halinde bizimle iletişime geçmeniz durumunda yılın her günü hizmet veriyor ve sizlerin taşınma stresinden bir an önce kurtulmanızı sağlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir