Gölbaşı Evden Eve Nakliyat – 0532 135 77 18

Haymana Evden Eve Nakliyat – 0532 135 77 18
Eylül 14, 2018
Etimesgut Evden Eve Nakliyat – 0532 135 77 18
Eylül 14, 2018

Gölbaşı Evden Eve Nakliyat – 0532 135 77 18

Gölbaşı Evden Eve Nakliyat

Ev ya da ofis taşımak bireyler için oldukça stresli bir durumdur özellikle eski yöntemler ile kendiniz taşımaya çalıştığınızda bu stres artar ve ortaya eşyalarınızın zarar görmesi gibi istenmeyen durumlarda çıkabilir. Bunun yaşanmaması için Gölbaşı evden eve nakliyat ihtiyacınız olduğunda Damla nakliyat firmamızı tercih etmelisiniz. Uzun zamandır nakliyat sektöründe yer alan bir firma olarak tecrübeli olmanın yanında teknolojiyi takip etmeyi de ihmal etmiyor ve sizlerin eşyalarınızı modern yöntemler ile taşıyoruz. Eşyaların taşınması sırasında sigortanın önemli olduğunu düşünüyor uzman ekibimiz ile eşyalarınızın değerini belirledikten sonra sigortalı nakliyat yapıyoruz. Müşterilerimizin taşınma stresini yaşamasını onlara sunduğumuz uygun fiyatlar ile de ortadan kaldırıyoruz. Eşyalarınızı gören ekibimiz sizler için uygun fiyat teklifleri hazırlamaktadır.

Gölbaşı Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat sırasında eşyaların sigortalanması kadar doğru şekilde paketleme yapılması da önemlidir. Bu konuda eğitim almış uzman ekibimiz nakliyat sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için TSİ standartlarına uygun ambalaj malzemeleri ile paketleme yapmaktadır. Bu şekilde koruma altına alınan eşyalarınız içleri süngerle kaplanmış, yeni ve içleri geniş araçlarımız ile yeni adresinize taşınmaktadır. Günümüzde en kıymetli şeyin zaman olduğunu bilerek sizlere verdiğimiz sözlerde duruyor geniş ekibimiz ile söz verdiğimiz saatte evinize gelerek işimize başlıyor ve kısa sürede bitirerek yeni adresinizde yaşamaya başlamanızı sağlıyoruz. Ekibimiz ile mobilyalarınızın demontajını yaptıktan sonra yeni evinizde de montajını yapıyor ve kullanımınıza hazır hale getiriyoruz. Yalnız Gölbaşı değil Ankara’nın tüm ilçelerinde evden eve nakliyat ihtiyacınız olduğunda size özel çözümleri Damla nakliyat olarak getiriyoruz.

Gölbaşı Asansörlü Nakliyat

Yüksek binalarda oturan kişiler için taşınma sırasında en büyük stres bu eşyaların asansör kullanımına izin verilmediği için merdivenlerden taşınması sırasında zarar görmesi oluşturmaktadır. Damla nakliyat olarak bu stresi son sistem asansörlerimiz ile bitiriyoruz. Gölbaşı asansörlü nakliyat yapıyor ve yüksek binalar içinde özel asansör sistemleri kullanıyoruz. Eğitimli personelimiz ile hiçbir sorun yaşamadan eşyalarınız taşınacaktır. Tüm Türkiye’yi hizmet alanımız olarak kabul ediyor Gölbaşı ve Ankara’nın diğer ilçelerinden ülkemizin farklı bir iline ya da ilçesine taşınmanız gerektiğinde geniş ekibimiz ile yanınızda yer alıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir