Kızılcahamam Evden Eve Nakliyat – 0532 135 77 18

Mamak Evden Eve Nakliyat – 0532 135 77 18
Eylül 14, 2018
Keçiören Evden Eve Nakliyat – 0532 135 77 18
Eylül 14, 2018

Kızılcahamam Evden Eve Nakliyat – 0532 135 77 18

Kızılcahamam Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat konusunda uzun yıllardır hizmet veren firmamız Kızılcahamam evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen kişilere profesyonel kadrosu ve işini titizlik ile yaparak hizmet vermektedir. Taşınma stresinizi en aza indirmek için sizlerin yanınızda yer alıyor ve eşyalarınızın hiçbir zarar görmeden yeni adresinize taşınmasını sağlıyoruz. Müşterilerimizin taşınma stresini azaltacak ve bütçelerini zorlamayacak fiyatlar ile hizmet veriyor eşyalarınızı görmeden telefonda fiyat vermeyerek ilave maliyetler ile karşılaşmanızı önlüyoruz. Ev ve ofis nakliyatı konusunda eğitimli kadromuz ile sizlere uygun olan saatte geniş ekibimiz ile geliyor ve söz verdiğimiz saatte de eşyalarınızın yeni adresinde olmasını sağlıyoruz. Evden eve nakliyat konusunda güvenin önemli olduğunu biliyor ve sizlere verdiğimiz sözlerde Damla nakliyat olarak kesinlikle duruyoruz.

Kızılcahamam Nakliyat Firmaları

Çoğu nakliyat firması sadece hizmet verdiği yerden müşteri kabul etmektedir ama Damla nakliyat olarak biz Kızılcahamam ilçesine hizmet vermekle birlikte tüm Ankara ilçelerinde yaşayan kişilere de aynı kalitede hizmet veriyoruz. Ekibimizin geniş araç sayımızın çok olması ile müşterilerimizin taşınma olayını onlara uygun olacak şekilde ve en kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Kızılcahamam nakliyat firmaları arasında mobilyalarınızın demontajı ve yeni adreste montajı için eğitimli bir ekip ile hizmet vererek farkımızı ortaya koyuyoruz. Ayrıca eşyaların tam bir koruma altında taşınabilmesi için onları özel üretilmiş kaliteli ambalaj malzemeleri ile paketleme yaparak taşıyoruz.

Kızılcahamam Sigortalı Nakliyat

Eşyalarınızın nakliyatı sırasında bütün önlemler alınmış olsa da elde olmayan bir nedenden ötürü zarar görmesi durumunda bunun sizin için sıkıntı olmasını Kızılcahamam sigortalı nakliyat yaparak sağlıyoruz. Eşyalarınızın gerçek değerinden sigortasının yapılmasını uzman eksper ekibimiz evinize gelerek eşyaları gördükten sonra sağlamaktadır. Teknoloji gelişmekte ve her iş için kolaylıklar getirmektedir. Evden eve nakliyat sektöründe de asansörlü nakliyat sisteminin geliştirilmesi ile artık taşınacak kişilerin bina yöneticileri ile asansör kullanımı için karşı karşıya gelmeleri önlenmektedir. Damla nakliyat olarak evinizin kaçıncı katta olduğunun önemi yok diyor ve son sistem asansörlerimiz ile onların nakliyatını kısa sürede yapıyoruz. Kızılcahamam ve Ankara dışına taşınmanız gerektiğinde de sizlerin 7/24 yanınızda yer alıyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir